Temsilcilikler
AFYONKARAHİSAR İL TEMSİLCİLİĞİ
Temsilcilik Kurulu
BAŞKAN YÜKSEL MAHİR BURHAN
SEKRETER RAMAZAN TOKGÖZ
SAYMAN AHMET ŞENKABAK
ÜYE GÖKHAN KAPLAN
ÜYE SELİM ŞÜKRÜ KALAYCI
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
HATTAT KARAHİSAR MH. ATATÜRK CD. KERVANSARAY SİT. B BLOK NO:145/1B - AFYONKARAHİSAR
TELEFON: +90 272 2152002 FAKS: +90 272 2159170 E-POSTA:afyonkarahisar [at] mmo.org.tr
BİLECİK İL TEMSİLCİLİĞİ
Temsilcilik Kurulu
BAŞKAN MEHMET YENER AKDOĞAN
SEKRETER BEKTAŞ ÇAM
SAYMAN FURKAN ÖZER
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
GAZİ PAŞA MAH. TEVFİK BEY CAD. NO:36 D:2 - BİLECİK
TELEFON: +90 228 2126818 FAKS: +90 228 2126781 E-POSTA:bilecik [at] mmo.org.tr
KÜTAHYA İL TEMSİLCİLİĞİ
Temsilcilik Kurulu
BAŞKAN HASAN DONAT YILDIZAY
SEKRETER AHMET EŞİYOK
SAYMAN VOLKAN TREN
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
BALIKLI MAH.KARAKOL SOK.ETHEM SAYGILI İŞHANI KAT:1 D:1-2 KÜTAHYA TEL:0274 2240938 FAX:0274 2247978 - KÜTAHYA
E-POSTA: kutahya [at] mmo.org.tr
İLÇE TEMSİLCİLİKLERİ
TAVŞANLI İLÇE TEMSİLCİLİĞİ
İlçeTemsilcilik Kurulu
BAŞKAN ŞÜKRÜ KOYUNCU
SEKRETER HÜSEYİN KAPLAN
SAYMAN MÜGE GÜLEÇ
Temsilcilik İletişim Bilgileri:
YENİ MAHALLE AKSEVEN SOK. ÖZYUVAM PASAJI NO:3 TAVŞANLI - KÜTAHYA
TELEFON: +90 274 6000051 FAKS: +90 274 6000041 E-POSTA: tavsanli [at] mmo.org.tr
İŞYERİ TEMSİLCİLERİ
İŞYERİ ADI |
TEMSİLCİ |
1. HAVA İKMAL BAKIM MERKEZ KOMUTANLIĞI
|
KUBİLAY KARABULUT |
YUSUF YILMAZTÜRK |
|
SERKAN ANATÜRK |
|
MUSTAFA ARSLANTAŞ |
|
SEVGİN GÖKEL |
|
ÖZGECAN YILDIZ |
|
ERDİNÇ DEVECİOĞLU | |
ALP HAVACILIK SAN.TİC.A.Ş. |
ONUR AYDÖRE GÜLÇİN MUTLU FİDAN |
ARÇELİK A.Ş. BUZDOLABI İŞLETMESİ |
MERT TOSUN ERHAN ÇALIŞKAN |
ALTINBİLEK MAKİNA |
HÜSEYİN GAZNEPOĞLU SERDAR ÖZCAN |
ARIKAN KRİKO VE MAKİNA SAN.TİC.A.Ş. |
ÖZGÜR ÜNSAL COŞKUN YENİGELEN |
DORUK EV GEREÇLERİ SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ | ERALP MUSTAFA AŞIK |
KIVANÇ YAZICI | |
BERK ÖZER | |
DSİ 3.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ |
AYDIN ÇAKMAK |
EMAY PLASTİK | METİN AKYOL |
ESGAZ A.Ş. |
SİNAN ÇETİNKÖPRÜLÜ |
ESKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ |
ALPER BAŞARAN |
NERGİS UYGUN | |
ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
GÜROL KANAY |
ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ | FERİŞTAH ÖZÇELİK |
ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ |
MUSTAFA ULUTAN |
ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ | OĞUZ ÇOLAK |
ETİ MADEN İŞLETMELERİ KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ |
HASAN ALİ UZUN |
YASİN TEPE | |
EYAP A.Ş. VİTRA SERAMİK GRUBU |
MUSTAFA ENDER ÖZÜBEK |
OZAN KIZILCIK | |
FORD OTOSAN A.Ş. |
ENİS ORAK ONURCAN ATILGAN |
JMS MAKİNA SAN. VE TİC. A.Ş. |
FEVZİ YAHYA ARSOY |
KONVEYÖR | KORHAN EKMEKÇİ |
KOREL ELEKTRONİK SAN.TİC.A.Ş. |
PINAR TÜRKMEN |
PARKCAM | SERKAN KARABACAK |
PINAR SÜT MAMÜLLERİ SAN.A.Ş. |
FATİH TEMİZSOY |
SAVRONİK ELEKTRONİK SAN.VE TİC.A.Ş. |
SERHAT KELEŞ |
TCDD |
ABDULLAH AKSOY FATİH SOLMAZ |
TEPEBAŞI BELEDİYESİ | EMRE CANSU |
TÜRASAŞ |
ABDULKERİM BARAN |
OĞUZHAN HOŞGÖR |
|
SİBEL ÖNAL AKÇİN |